image1 image2 image3

WIELKI SUKCES NASZEJ ABSOLWENTKI !

Victoria Kalitta tegoroczna absolwentka naszej szkoły zdobyła wczoraj złoty medal w skoku o tyczce na międzynarodowych zawodach - EYOF w Györ na Węgrzech. Zawody "EYOF" to organizowane przez MKOL Europejskie Mistrzostwa Kadetów do lat 17 w Lekkoatletyce . Victoria skacząc 3,60 m i 3,80 m w pierwszych próbach zdobyła złoty medal.
Warto dodać, że już w tym roku nasza absolwentka pobiła rekord Polski juniorek młodszych skacząc 4,06 m. Za tydzień kolejne wyzwanie przed Victorią, walka o Mistrzostwo Polski na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Warszawie. Aktualnie na listach europejskich i światowych w swoim roczniku 2001, Victoria zajmuje 2 miejsce a wczorajszy start był jej pierwszym startem jako reprezentantki Polski.
Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy !!!
 
   

PARTNERZY

2017  Szkoła Podstawowa nr 15 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Teresy Ciepły w Bydgoszczy