Cheerleaderki

Nasze cheerleaderki rozpoczęły treningi w maju 2015r. do zespołu zapisało się 22 dziewczynki z klas 1-4 szkoły podstawowej. Trenerem i choreografem jest pan Krzysztof Czaja. Trenujemy we środy 2 godziny ale to dla nas zbyt mało i spotykamy się dodatkowo w piątki lub w poniedziałki, oczywiście jak to tylko jest możliwe. Nasz pierwszy występ był na festynie rodzinnym pod koniec roku szkolnego 2014-2015.

We wrześniu nawiązaliśmy współpracę z klubem sportowym Pałac Bydgoszcz i nasze dziewczynki brały udział w oficjalnej prezentacji zawodniczek z Bydgoszczy w Orlen Lidze Kobiet na sezon 2015/2016. Zatańczyliśmy tam krótki układ taneczny. Gala odbyła się w hotelu City 12 października.

Nasze cheerleaderki z całą ekipą szkoleniową i zawodniczkami Pałacu Bydgoszcz.

Uczestniczyliśmy w 7 meczach Orlen Ligi kobiet, które odbywały się na HSW Łuczniczka.

Czekamy na nasz  pierwszy występ.

Natalka i Wika wraz z koleżankami były bardzo przejęte i troszkę zdenerwowane.

pozostałe dziewczyny brały wszystko na wesoło, choć też się denerwowały, w końcu to nasz pierwszy występ na tak dużej imprezie.

No i zaczynamy, szybko się ustawiamy i czekamy na prezentację zawodniczek z Sopotu.

Podczas meczu umilamy czas naszym zawodniczkom oraz kibicom.

Oczywiście bez rodziców nie było by mi tak łatwo zapanować nad dziewczynkami.

A to już nasz pierwszy taniec na „terafleksie”

Podczas przerw między setami promujemy uczniów naszej szkoły, którzy prezentują swoje talenty:

Dwójka kobiet wiktoria i Natalia w pokazie akrobatycznym.

Posiadamy również zdolnych tancerzy hip-hopu. Sawin Nowak zatańczył podczas jednej z przerw a jako ciekawostkę dodam, że brał udział w niedzielę 13.12.2015 w Sopocie w castingu do Małych Gigantów.

Sawin jest aktualnym Mistrzem Polski w tańcu hio-hop w swojej kategorii wiekowej.

2017  Szkoła Podstawowa nr 15 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Teresy Ciepły w Bydgoszczy